Shitet Iphone 5S

Publikuar nga Arlina: 2017-11-16 01:01:08 from Shqipëria 150

Detajet e reklamës

Shitet Iphone 5S, i perdorur por ne gjendje perfekte. Ska asnje problem. Gervishtje te vogla jo shume te dukshme. Shoqerohet me karikues,cover dhe xham mbrojtes. 150 mije lek,cmim i diskutueshem.
Çmimi:

15 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 5s

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt