Shitet iPhone SE

Publikuar nga Iphone: 2017-09-13 13:02:16 from Shqipëria 130

Detajet e reklamës

Iphone SE ne gjendje perfekte vetem disa dit i perdorur ngjyre Gold Rosè,telefoni esht 64 GB nuk ka asnje shenje minimale esht perfekt ne çdo aspekt siç shihet dhe ne foto,cmimi esht 40,000 lek i padiskutueshem ose mundesi nderrimi +- diferenca,telefoni jepet me garanci. (Te interesuarit te dergojne vetem SMS)
Çmimi:

40 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone SE

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt