Shitet Mitsubishi space star

Publikuar nga Prenge: 2017-09-17 01:00:30 from Shqipëria 137

Detajet e reklamës

Shitet Mitsubishi space star 1.6 benzine! Makina eshte shum e paster si brenda dhe jashte! E sapoardhur nga zvicra. E gatshme per cdo lloj prove
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lezhë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: Space Star

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt