SHITET ( NDEROHET ) MERCEDES BENZ C200

Publikuar nga Cclas: 2017-09-15 01:00:32 from Shqipëria 115

Detajet e reklamës

Shitet Mercedes Benz Clas c200 Nafte Avandgarde fundi 2001 Nafte ne gjendje te shume mire dhe shume te paster si makine Sensor parkimi brapa sallonin sic e shikoni ne foto Letrat deri ne qershor 2018 Vaj filtra te sapo nderuar me liber sherbimi Mund ta kontrollini ku te doni E perdorur vetem nga nje dore ne Shqiperi qe nga momenti qe ka radhur
Cmimi 4000€
Mundesi nderimi +/- me makin me kamio automatike
Çmimi:

4 000 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 200

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt