SHITET - NDROHET GOLF 5 SPORT LINE 2.0 TDI AUTOMAT

Publikuar nga Auto: 2018-04-20 13:00:53 from Shqipëria 134

Detajet e reklamës

SHITET OSE NDERROHET -WOLKSWAGEN GOLF5-2.0 TDI SPORT LINE - VITI 09 12 2005 - KM 167 000 -- NGJYRA >> GRI E MBYLLUR MIU << NE RREZATIM DIELLI ESHT ME PERLE -KAMBIO AUTOMATIKE TIPTRONIK DSG - TAPICERIA SHUME E PASTER PA GERVISHTJE -DISQJE ALUMINI 17 -SENSORE SHIU DHE DRITASH ORIGJINALE - TIMON TRESH - RADIO CD PLAY-SISTEM FUNKSIONAL - - SHPEJTESI TEMPOMAT-PILOT AUTOMAT MULTIFUNKSIONALE -CLIMA TRONIK- TE INTEGRUAR PARA DHE MBRAPA FUNKSIONALE - KOMPJUTER BOARD,AIRBAG-ABIES-ESP-PASQYRA ME REZISTENCE THARJE-SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR - -MAKINES I JANE BERE QE TE GJITHA SHERBIMET DUKE FILLUAR NGA PJESET XHENERIKE - MOTORIKE -MAKINA KA ARDHUR NGA GJERMANIA -PER INFO KONTAKTO NR 069 96 91 864 - JU FALEMINDERIT PER MIREKUPTIMIN........MUND TE BEHET DHE NDERRIM ME MAKIN TJETER-MUND TE NA NDIQNI DHE NE FACEBOOK >AUTO JULI
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt