SHITET OSE NDEROHET C 220 CDI PORTOBAGAZH FULL FUL

Publikuar nga AUTO JULIAN: 2017-11-19 13:01:21 from Shqipëria 202

Detajet e reklamës

SHITET OSE NDERROHET -MERCEDES-BENZ C 220 CDI E SAPO TARGUAR AVANGARD PORTOBAGAZH VITI-2009 -KM ORIGJINALE 185.000 ME LIBER SERVISI-NGJYRA E ZEZE E ERRET NE RREZATIM DIELLI ESHT ME PERLE -KAMBIO TIPTRONIK-TAPICERIAE ZEZE E ERRET SHUME E PASTER PA GERVISHTJE -DISQJE ALUMINI 17 -SENSORE SHIU DHE DRITASH ORIGJINALE - XENO BI XENO-LARJE FENERESH-SENSOR PARKIMI-PERDE MBRAPA-HEKURA INOKS-SISTEM RADIO CD PLAY-SISTEM-NAVIGATOR I MADH SEDILJE ELEKTRONI-NAVIGATOR- FUNKSIONALE -SHPEJTESI TEMPOMAT-PILOT AUTOMAT MULTIFUNKSIONALE -CLIMA TE INTEGRUAR PARA DHE MBRAPA FUNKSIONALE -KOMPJUTER BOARD,AIRBAG-ABIES-ESP-PASQYRA ELEKTRONIKE -SEDILJE ME NGROHJE-SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR - ORIGJINALE TE FABRIKES -MAKINES I JANE BERE QE TE GJITHA SHERBIMET DUKE FILLUAR NGA PJESET XHENERIKE - MOTORIKE -MAKINA KA ARDHUR NGA GJERMANIA -PER INFO KONTAKTO NR 069 54 8888 5 -JU FALEMINDERIT PER MIREKUPTIMIN........MUND TE BEHET DHE NDERRIM ME MAKIN TJETER-PER ME TEPER FOTO MUND TE NA NDIQNI TE >>>AUTO JULI<<<
Çmimi:

-

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 220

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt