Shitet ose nderrohet c270 cdi avat 2004

Publikuar nga Mario: 2017-09-15 01:01:35 from Shqipëria 132

Detajet e reklamës

Shitet ose nderrohet c270 cdi vitit 2004 avangard me 200 mij kilometra me letra te rregullta deri me 28/09/2017. Me te gjitha sherbimet e bera , vetem gomat I ka pak te konsumuara.makina disponon sendilie mershini ,sendilie me ajer dhe ngrohje.klime me dy zona.larje feneresh.kamio automatike.sensor dritash,sensor rripi sigurie.SRS. ABS.ESP. baxho siper.xhama te zinj pas.mundesi nderrimi me makin tjeter.te Interesuarit te kontaktojn ne cel ose WhatsApp => 0684047227 ose 0693372977.Flm!!!
Çmimi:

4 100 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 270

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt