Shitet playstation 3 - Tirane

Publikuar nga 0698949329 2017-06-21 11:55:21 from Shqipëria 191

Detajet e reklamës

Playstation ne gjendje shume te mire , vetem 6 muaj i perdorur , se bashku me ps3 do te vin dhe disa disqe ekstra sebashku me dy leva.

  • Pagesa: 30,000 Leke

  • Kategoria: Kompiutera dhe Elektronike

  • Qyteti: Tirane

  • Adresa: Rruga Jordan Misja

  • Lexime: 309 here

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt