Shitet Samsung Galaxy J2

Publikuar nga Ani: 2019-01-16 01:03:29 from Shqipëria 83

Detajet e reklamës

Telefoni eshte ne gjendje shume e mire, shoqerohet me karikuesin origjinal, kufjet dhe kutine. Xham mbrojtes dhe cover te reja + nje xham mbrojtes falas..
Çmimi:

100 LEK

Komuna: Fier
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy J2

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt