Shitet samsung s4

Publikuar nga Mario: 2017-09-15 13:02:02 from Shqipëria 113

Detajet e reklamës

Shitet samsung s4 korean gt-i9500 telefoni eshte ky ne foto ka ekranin e krisur dhe kapakun mbrapa se ka
Çmimi:

50 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy S4

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt