Shitet Shtepi 3 Kateshe - Tirane

Publikuar nga 0685369091 2017-06-21 08:11:30 from Shqipëria 253

Detajet e reklamës

shitet shtepi 3 katshe me bodrum ...
Bashke me shtepine jane dhe 3 dylym toke hapsire te mjaftueshem bashke me oborr..
Toka eshte e mbjelle me peme te ndryshme si:rrush kumbulla dardhe ftua etj etj.

  • Pagesa: 0

  • Kategoria: Shtepi ne Shitje

  • Qyteti: Tirane

  • Adresa: shkoze

  • Lexime: 438 here
  • Mobilimi: 0

  • Ambienti: 0

  • Siperfaqa: 0

  • Kati: 0

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt