Shitet Tablet Vodafone Tab 4 8 inch

Publikuar nga ervist: 2018-10-30 01:06:46 from Shqipëria 116

Detajet e reklamës

Shitet Tablet Vodafone Tab 4 8 inch 70 mij lek. gjendja 10/10 shume pak jave i perdorur ,asnje shenje perdorimi. i blere tek vodafoni para 3 muajsh 152 mij leke, suporton Karte celulari dhe kart memorie.
Processor Quad-core 1.2GHz
MediaTek MTK8382
RAM 1GB
Screen size 8in
Screen resolution 1,280x800
Screen type IPS
Front camera 0.3 megapixels
Rear camera 2 megapixels
GPS Yes
Compass Yes
Storage 8GB
Memory card slot (supplied) MicroSD
Wi-Fi 802.11n
Bluetooth 4
Wireless data 3G
Size 209x122.8x7.99mm
Weight 328g
Features
Operating system Android 4.2
Battery size 4,060mAh
Buying information
Warranty One-year RTB
Price £125
Supplier www.vodafone.co.uk
Details www.vodafone.co.uk
Part code Vodafone Smart Tab 4
Çmimi:

7 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Vodafone
Modeli: Tab Prime 7

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt