Shitet Toka e pershtatshme per biznes bujqesor shume fitimprures - Berati

Publikuar nga 0684134482 2017-07-09 01:04:12 from Shqipëria 262

Detajet e reklamës

Shitet siperfaqe toke prej 4000mije m2 / 4dynym
Toka ndodhet ne fshatin Drenovic Berat me nje pozicion gjeografik shume te favorshem. e pershtatshme per ndertimin e bizneseve bujqesore kryesisht serave te cilat jane shume te suksesshme ne kete zone. E gjith siperfaqa e tokes eshte shume premtuese per prodhimtari te larte pasi esht shfrytezuar shum pak per mos te then aspak ne 15 vitet e fundit. kufizohet me rrugen qe del direkt ne aksin kryesor te fshatit, dhe ne pikat e grumbullimit te produkteve bujqesore. dokumentacioni esht i rregullt dhe me CERTIFIKAT PRONESIE. shitet per arsye migrimi, cmim shume i arsyeshem dhe i negociushem. te interesuarit te kontaktojne ne nr : 0684134482

  • Pagesa: 2,000,000 Leke

  • Kategoria: Shitje Trualli ose Toke

  • Qyteti: Berati

  • Adresa: Drenovic-kutalli

  • Lexime: 31 here

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt