Shitet Wolzvagen Golf 4 Full Options

Publikuar nga Isalbi: 2017-09-14 01:01:12 from Shqipëria 118

Detajet e reklamës

Po shes nje golf 4 per arsye emigrimi makina me liber gjerman dhe me dy t kuqe super gjendje n foto makina esht pa targa por makina tn esht e targuar letra t prera per 1 vit .
Çmimi:

3 800 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt