Shitet/Nderrohet Samsung galaxy j5 2017

Publikuar nga sebastian: 2017-09-15 01:02:20 from Shqipëria 171

Detajet e reklamës

Shitet ose nderrohet samsung galaxy j5 2017 tel eshte ne gjendje perfekte funksjonale dhe estetike i blere para nje muaj shoqerohet me kutin dhe aksesoret perkates ..fingerprint sensor..fotokamera 13 me 13 mpx .2gb ram. 16 gb memorie vend edhe per kart memorie versjon europian..super bateri mban 2 dit ne perdorim normal ....
Çmimi:

250 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy J5

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt