shtepi private ne shitje - Tirane

Publikuar nga 00306972360264 2017-06-21 08:47:09 from Shqipëria 298

Detajet e reklamës

Shes shtepi 2 kateshe 170m kati 2.ka 3 dhoma gjumi 1 banks she 3 Vedanta.course kati 1 saloon guzhin she 1 dhome gjumi.she 140 m oborr

  • Pagesa: 150,000

  • Kategoria: Dyqane dhe Lokale ne Shitje

  • Qyteti: Tirane

  • Adresa: misto mame

  • Lexime: 519 here

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt