smart

Publikuar nga renti: 2017-09-15 01:00:13 from Shqipëria 143

Detajet e reklamës

Shitet smart kabriole viti 2006 ,nafte 08 kubik,ne gjendje te mire, shum ekonomik dhe i pershtatshem per femra, 2700€ i diskut
Çmimi:

2 700 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Gjirokastër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Smart
Modeli: ForTwo

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt