Smart for two kabriolet

Publikuar nga Lindi: 2017-09-13 13:01:32 from Shqipëria 117

Detajet e reklamës

Smart for two kabriolet i sapoardhur nga zvicra. Me dogane te paguar. Me goma dhe disqe te reja. Me kabriolet qe hapet totalisht. Shum i paster ne tapiceri dhe jasht pa asnje gervishtje. Ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike. Me te gjitha sherbimet e kryera. I gatshem per cdo lloj prove. Cel:0698397855. 0684922672
Çmimi:

2 200 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Smart
Modeli: ForTwo

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt