SMART FORTWO OKAZION

Publikuar nga Tani: 2017-09-15 01:01:26 from Shqipëria 138

Detajet e reklamës

Okazio
Smart ForTwo Automat Motorr benzin 699cc Ekonomik! Motor i eshte bere, e kontrolloni ku te doni, punon shume qete. Kondicioner Foni dhe Bokset e muzikes shum te mire. 4 goma ne gjendje te mire jane Sherbimet te gjitha te bera, mund te kontrollohet ku te deshironi, cmimi eshte i PA diskutueshem vetem mbasi te shikohet makina
Çmimi:

1 800 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Smart
Modeli: ForTwo

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt