Smartphone Samsung Galaxy S 7

Publikuar nga bledi: 2017-09-17 13:02:05 from Shqipëria 110

Detajet e reklamës

Shes Samsung Galaxy S7 ne kuti me te gjithe aksesoret.
Telefoni eshte i perdorur vetem 2 muaj dhe eshte ne gjendje perfekte.
Eshte prodhim Europian i blere ne Europe.
Gjendja: 10/10

Per me shume info:
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s7-7821.php

Cel : 0672825895
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy S7

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt