Sony Xperia Z5 Premium

Publikuar nga Sony z5: 2017-09-16 01:01:35 from Shqipëria 117

Detajet e reklamës

Sony z5 Premium version europian.Celulari me 4k video dhe rezistence ndaj ujit.3Ram dhe 32gb Rom.Procesori snapdragon 810.Ngjyra gold.Gjendja perfekte.Kontakt vetem WhatsApp.Cmimi Jo diskutushem.Nderohet me Htc10 ose cel me tel njejtin cmim.
Çmimi:

45 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Sony
Modeli: Xperia Z5

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt