Super gjendje c 200 kompresor amg lokk 2005

Publikuar nga Mercedes: 2017-09-16 13:00:17 from Shqipëria 116

Detajet e reklamës

Mercedes c 200 kompresor amg look 2005 ■■
Gjendje perfekte motorrike xhenerike dhe estetike■■
Viti 06:02:2002■■
Kilometra origjinale me garanci 175 mij ■■
Disqe 17 dy te gjer mbrapa plus goma te reja 100%■■
E sapo ardhur nga italia■■
Me dogan te paguar gati per targa ■■
Cmimi i diskutushem ■■
Per me shum info cel■■
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 200

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt