Super okazion iphone 5s 140 mije lek vetem sot

Publikuar nga Iphone 5s: 2018-01-11 13:03:12 from Shqipëria 131

Detajet e reklamës

Iphone 5s super gjendje. Karikues cover dhe xham mbrojtes. Ne gjendje shum te mire. 140 mij lek
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 5s

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt