Super Okazion Volvo xc90 full extra

Publikuar nga Fernando: 2018-04-20 13:02:26 from Shqipëria 183

Detajet e reklamës

Super gjendje 1500 euro vetem inpianti gazit stag dhe letrat te sapo bera te dya Gjitha sherbimet e bera impiant gazi na me te miret me dy muaj jet .4 muaj qe ka hyr nga zvicra, 7 vende, me te gjitha opsionet , sensor parkimi , sedilje lekure me ngrohje, komanda ne timon, baxha xhami, timon druri,sedilje elktrike me memorje, xhama te zi ,navigator e tjera. Letrat deri ne dhjetor. E gatshme per cdo lloj prove. Mundsi ndrrimi
Çmimi:

7 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Volvo
Modeli: XC 90

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt