Super telefoni Mi6 BLACK GLASS CERAMIK

Publikuar nga Algert Lami: 2017-09-17 13:01:52 from Shqipëria 54

Detajet e reklamës

Xiaomi mi 6, ekrani 5.15'',ram 6gb,room 64gb,Android 7.1.1 Global, snapdragon 835,gpu adreno 545, kamera mbrapa dual camera x 24 mega pixel hdr, camera para 8mega pixel full hd+4k video, audio sterio, cel është i rl, ngjyra black, xham ceramic kundra thyerjes. Dhe shumë të tjera shihni fotot.
Çmimi:

450 EUR   500 EUR

Komuna: Korçë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Xiaomi Mi

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt