SUZUKI LIANA 1.6 BENZINE AUTOMAT VITI 2005

Publikuar nga AUTOMATIKE: 2017-09-17 13:01:25 from Shqipëria 117

Detajet e reklamës

SUZUKI LIANA 1.6 BENZINE,VITI 2005,KAMBJO AUTOMATIKE,KLIMATRONIK,4×4,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,MBYLLJE QENDRORE ME PULT,GOMA TE REJA,E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA,NE GJENDJE SHUME TE MIRE,ME DOGANE TE PAGUAR,SHUME E PERSHTATSHME DHE PER IMPJANT GAZI
Çmimi:

3 300 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Suzuki
Modeli: Liana

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt