Tavoline frigoriferike inox CMIME KONKURRUESE

Publikuar nga AURORA DHIMA: 2017-06-28 13:03:17 from Shqipëria 126

Detajet e reklamës

Prodhojme tavolina frigoriferike sipas kerkeses se klientit.CMIMET ME TE LIRA NE TREG..
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt