Tech Tronic Iphone 6s 64GB Gold

Publikuar nga TechTronic: 2017-11-09 13:02:14 from Shqipëria 173

Detajet e reklamës

Gjendja 10/10
Dhurate xham dhe cover
👉🏻Vetem Te Tech Tronic Store ⠀⠀
📍Na Gjeni te Rruga Kavajes , Ne Krahe te Kishes Katolike , Perball Vodafone
Per me teper informacion na kontaktoni: ⠀
☎︎:0674000067
✉:support@techtronic.info
ⓕ: TechTronic Celulare Laptop
Çmimi:

389 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 6s

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt