Telefon

Publikuar nga Kristi: 2018-01-21 01:02:29 from Shqipëria 225

Detajet e reklamës

Telefoni eshte 20 dite i perdorur Galaxy j3 2017 me kameren para 13 megapix si dhe mbrapa 13megapix 16 gb memorja telefoni shoqerohet me kufje karikus xham mbrojtes cover si dhe me nje vit garanci.Gjithashtu me version europian.Cmimi pak i diskutueshem
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Lushnjë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy J3

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt