Tirane - Skoda Octavia

Publikuar nga +355694023686 2017-06-22 11:25:15 from Shqipëria 208

Detajet e reklamës

Skoda Octavia DSG, 1.9 Nafte, 6.1litra Viti nentor 2008; Kilometra 66,000 dhe#61558;1. Kambio Automatike, Klima automatic, veshja lekure+rrobe dhe#61558;2. Sensor parkimi, ABS, ESP, CD MP3 player, xhama elektrik dhe#61558;3. Air bag para dhe anash, drita per mjegull, on-board computer dhe#61558;4. Taksa te paguara per 2017 dhe servis i bere ne muajn qershor Shitet per arsye mosperdorimi
  • Pagesa: 6,900 Euro

  • Kategoria: Makina-Vetura ne shitje

  • Qyteti: Tirane

  • Adresa: Rruga e Kavajes

  • Lexime: 90 here
  • Marka: SKODA, Octavia

  • Karburanti: Nafte

  • Viti: 2009

  • Kilometra: 70,000

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt