Toyota

Publikuar nga Toyota: 2018-09-05 13:02:05 from Shqipëria 103

Detajet e reklamës

Shitet Toyota Yaris
1.3 Benzin
Viti:2001
Km:135000
E sapo ardhur nga italia .Me dogane te paguar dhe te gjitha sherbimet e kryera!Per me teper info tel 0675757591
Çmimi:

2 100 EUR   2 500 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: Yaris

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt