Toyota Corolla 1.4 Nafte. Automat

Publikuar nga enid: 2017-10-14 01:01:11 from Shqipëria 160

Detajet e reklamës

Shitet Toyota Corolla 1.4 Nafte me kambio Automatike, me 4 dyer. Makina Ka 143.000km origjinale dhe eshte ne gjendje te shkelqyer, shume e mirembajtur nga brenda dhe jashte. Per me teper mund te shihet nga afer ne Tirane. E sapo ardhur nga Gjermania
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: Corolla

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt