Toyota Corrolla 2.0 Exclusive 70TKM MODEL

Publikuar nga PRIVATE: 2017-09-16 13:01:36 from Shqipëria 104

Detajet e reklamës

Toyota Corrolla 2.0 Exclusive.
70'000 km , Me liber Sherbimi.
Dt : 11.2006 .
Ngjyre e Argjendte Metalizzato .
Automatic Air Conditioning .
4 Airbags .
ABS.
Tapiceri Lekure e ZEZE.
Ngrohje Sediljesh .
Pasqyra anesore elektrike .
Dritare elektrike.
Drita mjegulle.
Te gjitha sherbimet dhe kontrollet e kryera .
Timon multifunksional.
Non-smoking.
Navigator i madh.
CD\Radio.
Bluetooth.
Mundesi instalimi kamere parkimi .
Xhama te zinj original .
Goma te reja.
Disqe Alumini .
Nje pale goma rezerve (dimri).
Dogana e paguar .
Blere ne Gjermani me garanci.
Cmimi : 5490 EURO
NR KONTAKTI : +355683230300
Çmimi:

5 600 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: Corolla

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt