Toyota Rav4 2.2D-4D 4x4 -14

Publikuar nga Toyota: 2017-09-15 01:00:41 from Shqipëria 142

Detajet e reklamës

Toyota Rav 4 , 2231 kubik nafte ,kambio automatike, klima ,viti prodhimit 2014, 4x4 , e sapoardhur nga gjermania, sensor parkimi para dhe mbrapa + kamera, bagazhi me buton , ndezje me buton, marshe ne timon,smart key ,navigator me touch,xhama te zi origjinal, bagazhi me buton, 2 pal disqe me goma dimri dhe vere te reja, kilometrat origjinale me liber sherbimesh.Makina eshte ne gjendje perfekte.Dokumenta te paguara deri ne qershor 2018.Cmimi i diskutushem.Makina nuk ndrrohet.
Çmimi:

22 000 EUR

Viti: 2014
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: RAV 4

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt