Toyota Yaris 1.4 Nafte Automat -08

Publikuar nga ErjonAuto: 2017-06-22 11:22:36 from Shqipëria 204

Detajet e reklamës

Toyota Yaris D-4D 1.4 Diesel , Viti Prodhimit 2008 , Km:160.000 , sallon super t paster , kamio automat , goma te reja , xhama pasqyra elektrike , pasqyra me palosje , cd player , bagazhier , komando ne timon , kompjuter bordi , pilot automatic , hapje mbyllje qendore , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike…Cmimi—6.700 Euro I Diskutueshem Cel—0682036363—Viber—WhatsApp—Facebook—Erjon AutoInstagram—ErjonAuto
Çmimi:

6 700 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: Yaris

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt