Toyota Yaris

Publikuar nga Mondi: 2018-07-07 01:00:43 from Shqipëria 104

Detajet e reklamës

Shitet Toyota yaris viti 2002 e sapoardhur nga Italia pa dogane ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike. Cmim i diskutueshem
Çmimi:

1 700 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: Yaris

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt