!!!U SHIT!!! FLM MERRJEP.AL!!! MERCEDES BENZ ML350

Publikuar nga M CLASS: 2018-09-15 13:00:44 from Shqipëria 249

Detajet e reklamës

Mercedes Benz ML350 4 Matic (4x4) Bluetec, bluefficency, kamio automatik 7G, viti dhjetor 2012, ngjyre gri e erret metalizato ardhur nga gjermania blere ne stuttgart ardhur me rruge tokesore 2200KM, blere ne gjerman privat, faturat e fundit te bera te mercedes benz, 136.000 km origjinale, makina eshte full opsion:

1-Full packet inoks, disqe 19 origjinale, 4 goma te reja michelin, xhama te zi origjinal te mercedes benz, shkalle inoksi origjinale te fabrikes, sensor para mbrapa, kamera parkimi, kamera perpara, full led makina feneret i ka me DRL (me vetulla) inteligjent light dritat kthehen sipas kthesave, bixenon light, dritat e gjata aktivizohen vet automatikisht, makina eshte full panorama me tavan xhami, bagazhi elektrik hapet me buton mbyllet me buton, stopa lfull led, pasqyra me palosje etj.

2-Sedilje elektrike, sedilje gjys lekur gjys kamosh, kondicioner clima dual zone, board kompjuteri, navigatori i madh, DVD, AUX, USB, Memory card, marsha ne timon + - si te formula uno, marshi tek timoni, pedale inoksi, timoni dridhet kur shkel vizat e bardha, trekendeshat te pasqyra rast rreziku (blind spot) makina vetparkohet assist parking, full led brenda makines me tre kolore bardh, e verdh dhe blu, ABS, ESP, DSL, DRL, 10 AIRBAG, sistem eko start/stop fiket kur ndalon dhe ndizet kur ecen, full inoks packet, etj.

3- Makinen e kam sjell vet nga Stuttgarti ska nje muaj e pa perdorur ne shqiperi, makina ka ardhur me rruge tokesore, super gjendje super ekonomike, full servis te sapo bera te mercedes benz ne gjermani, makina eshte me dogane te paguar qe i ka kushtuar 4300 Euro, makina e targuar dhe me letra te paguara per nje vit!!!

MAKINA ESHTE PRODHIM EUROPE (jo amerike apo kanadaje)

!!MAKINE E RRALLE RAST PER MOS U HUMBUR!!

Cel: 069 672 9198

BLERES SERIOZ (JO ENDRRIMTARE)

CMIMI: 29500 EURO I DISKUTUESHEM
Me ndrrim cmim ndryshon! (Ndrrimi vetem me makin te vogel)
Faleminderit!
Çmimi:

29 500 EUR

Viti: 2013
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: ML-Class / Mercedes-Benz
Modeli: ML 350

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt