↘↘Urgjent-----IPHONE 6-----345 Mije lek ↙↙

Publikuar nga neti: 2017-09-17 13:01:55 from Shqipëria 107

Detajet e reklamës

Tel jane akull te rinje dhe jane te pa hapur nga ana teknike, nuk jane refurbished.

Vijne me te gjitha aksesore e veta.

Garancia 6 MUAJ

CMIMI 345 MIJE LEK TE PADISKUTUSHEM

VETEM TELEFONATA SERIOZE JU LUTEM

TEL 068 53 15 924 ----transport falas ne gjithe shqiperine.
Çmimi:

345 LEK   400 LEK

Komuna: Durrës
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 6

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt