Urgjent------ SAMSUNG NOTE 3 NEO------220 MIJE LEK

Publikuar nga neti: 2017-09-14 13:02:13 from Shqipëria 120

Detajet e reklamës

Tel eshte ne gjendje perfekte fuksionale Me nje bateri super
E shes me garanci sa te doni pasi eshte ne gjendje perfekte, nga te gjitha anet.
. Shitet me nje cmim okazion vetem per 230 Mije lek

Me super parametra dhe super i. Bukur me kapak lekure, shume i vecante.
Fotot origjinale, shoqerohet me te gjitha aksesoret origjinal Ju lutem vetem telefonata serioze

Tel--- 068 53 15 924---durres
Çmimi:

220 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy Note 3 Neo

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt