URGJENT SAMSUNG S4 MINI

Publikuar nga neti: 2017-09-13 13:02:02 from Shqipëria 122

Detajet e reklamës

Tel eshte shume pak i perdorur pothuajse i ri

Eshte versioni me i mire ne treg europian

Me super parametra dhe me super camera

Vjen me nje cmim te pa diskutushem vetem per 65 mije lek

🚫🚫sepse ka raste qe shkeputen valet , theksoj se eshte i pa hapur nga ana teknike, dhe e shes me garanci te plot per cdo gje tjeter🚫🚫

Vetem ekrani i mi i s4 kushton 80 mije lek keshtu kush nxiton fiton nga kjo super ofert.

Transport falas ne te gjithe shqiperine

Tel 068 53 15 924
Çmimi:

65 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhuesi: Samsung
Modeli: I9195 Galaxy S4 mini

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt