Vende te lira pune !!

Publikuar nga JV CONTACT: 2017-12-15 01:01:35 from Shqipëria 158

Detajet e reklamës

JV CONTACT CENTER
Ofrojme pune si operator ne call center (gjuha italiane). Ofrojme pagesa te larta duke filluar nga 200 l/ora deri ne 400l/ora +bonuse ditore ,javore ,mujore !
Kushte shume te mira pune ,ambient mikeprites dhe rinor!
Per te gjithe qe kane ambicie dhe kerkojne nje vend te sigurt pune mund te na kontaktoni per me shume informacion.
nr cel 0695369645 & bardhi.hamaj2017@gmail.com
adresa :Te muzeumi Durres ,perball shkolles "2 gjelat "!!
adresa e fb @jv contact center
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Sektori : Agjentë për shitje

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt