Vende Te Lira Pune Database Menager , PHP Developer , S - Tirane

Publikuar nga +355 692638278 2017-06-20 14:43:42 from Shqipëria 303

Detajet e reklamës

Kerkoj programues te afte ne : Database Menager , PHP Developer , Server Manager .
duhet te jene te pergatitur dhe te afte , preferohem me eksperience pune. Per me shume info Kontaktoni ne NR : +355692638278

  • Pagesa: 50,000 Leke

  • Kategoria: Oferta - ofroj vende pune

  • Qyteti: Tirane

  • Adresa: Komuna e Parisit

  • Lexime: 743 here
  • Pozicioni: 0

  • Arsimi: 0

  • Mosha: 0 +10 vjec

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt