Vila Alehandro - Restorant dhe piano bar - Tirane

Publikuar nga 00355 2017-06-21 13:10:47 from Shqipëria 187

Detajet e reklamës

I ndodhur ne zemer te qytetit te Tiranes, Vila Alehandro ofron ambjente te mrekullueshme, te pershtatshme per organizime eventesh si:fejesa, dasma, ditelindje, ballo diplomimi dhe festa nga me te ndryshmet.

Me nje shumellojshmeri sallash, ambjentesh te hapura dhe te mbyllura, tek Vila Alehandro ju mund te ideoni diten tuaj speciale ashtu sikurse e keni enderruar.
Kualiteti, Kreativiteti dhe Eleganca jane celesi i suksesit tone!
Ne ju ofrojme cmimet me konkuruese ne treg!

Larmi ne perzgjedhjen e verave !

Fantazi ne krijimin e menuve sipas cdo eventi !

Vetem tek Vila Alehandro ju do te prekni deshirat e fantazise tuaj !

Per me teper informacion na kontaktoni ne:

Vila Alehandro

Rr. "Asim Zeneli", Nr. 2

Tel: +355 4 4504718

Cel: +355 662046290

E-mail: [email protected]

Web: http://www.vilaalehandro.com

  • Pagesa: 0

  • Kategoria: Bar Dhe Restorante

  • Qyteti: Tirane

  • Adresa: Asim Zeneli

  • Lexime: 4803 here

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt