VOLVO V40 1.9 NAFT

Publikuar nga volvo v40: 2017-09-14 13:00:42 from Shqipëria 121

Detajet e reklamës

volvo v40 e sapoardhur .viti 2003 motor 1.9 naft.konsum i ulet 5litra-100km.shume e paster si brenda dhe jashte.klima,abs,srs.xhamat te katert elektrik,pasqyra elektrike, SPORT EDICITION,gomat te reja. SIGURACIONI KASKO .targuar para 2 muajsh.makina ndodhet ne vlore
Çmimi:

2 720 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vlorë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Volvo
Modeli: V40

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt