VOLVO V50 1.8 BENZINE VITI 2005FULL OPTION

Publikuar nga VOLVO: 2017-09-17 13:01:30 from Shqipëria 136

Detajet e reklamës

VOLVO V50 1.8 BENZINE,VITI 2005,KLIMA,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,DY CELSA,TELEFON NE BORD,FULL OPTION,ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA,E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA ME DOGANE TE PAGUAR,E PERSHTATSHME PER IMPJANT GAZI
Çmimi:

3 400 EUR   3 800 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Volvo
Modeli: V50

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt