VW Caddy 2007 benzin 1.6 me dogan 4+1 me clima

Publikuar nga Auto: 2017-09-12 13:00:23 from Shqipëria 158

Detajet e reklamës

Volkswagen caddy viti 2007
E sapoardhur nga zvicra me dogan te paguar
Motor 1.6 benzin ( I thjesht I pershtatshem 100% ne gaz)
Me clima
4+1 ne leje qarkullimi
Ne gjendje perfekte
Me xhama dhe pasqyra elektrike
Sedilje lekure , liber km original
Goma te reja
Gati per targa
Çmimi:

4 200 EUR   4 700 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Caddy

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt