VW Golf 1.4TSI R Line

Publikuar nga Gent: 2017-09-16 13:00:26 from Shqipëria 145

Detajet e reklamës

Makina eshte ne gjendje perfekte me gjith sherbimet e kryera dhe letrat e paguara per 1 vit. 1.4 TSI R Line 170 kuaj fuqi. Impiant gazi Landirenzo te goma rezerve qe ka kushtuar 1200 euro konsumi 20 mije lek per 300km, Xhama te zinj origjinal, sedilje me ngrohje, ekran navi me usb.kart memorje etj.Sistem sound ekstra Dynaudio, Baxha xhami, Pasqyra elektrike qe eresohen sipas dritave, Drita Xenon etj...
Çmimi:

7 500 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt