VW Golf 1.9 GTI TDI Diesel Pa Dogan

Publikuar nga Eli: 2017-09-16 01:01:09 from Shqipëria 118

Detajet e reklamës

Shes veturën Golf 4 GTI-TDI Sport 3 te kuqe 150 PS. Modeli eshte shum i veçantë, ende nuk ju eshte bere zhdoganimi, si nga pamja si nga funkcionaliteti. Poashty eshte shum i rujtun si mrena ashtu edhe jashtë, Vetura ka shum extra me arsyen se eshte i prodhuar me porosi dhe jo seri: Temponat, 6 shpejtsi, karriga me nxemje, pasqyret me rrymë, gjama me rrymë, ESP, klime digitale, etj etj.... Per ata qe vetëm jan te interesuar per qmim ju kisha lut qe te dergojn sms dhe une jau kthej si pas kohes se lir. Vetura eshte Golf GTI TDI Diesel origjinal, nuk krahasohet me Golf 4 te thjeshte andaj pres blers serioz qe e din qka është. Per me shum info dhe ngasje provuese thirrni +38649384807 (Ladi) ose +38649817117 (Elmi). Viber +46760909100. Vetura gjindet ne Kosoven Heroike. Ju mirëpresim!
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt