VW Golf 1.9 tdi automatik

Publikuar nga : 2017-11-22 13:00:46 from Shqipëria 142

Detajet e reklamës

Okazion
Karburanti...nafte
Ngjyra.. gri...metalixato
Ftoje...klima trinic

Vw golf ne gjendje te shkelqyer tapiceri shum te paster 4 goma te reja i ardhur nga austria me dogan te paguar xhenerikisht dhe motorikisht cdo sherbim te kryer me 238000 mije kilometra.

Me
Kamio...automatike
4..goma te reja
Me dogane..te..paguar
Per me shum info nr cel 0697420993
Çmimi:

-

Komuna: Pogradec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt