VW Golf 4 1.9 gjendja perfekte

Publikuar nga Arbi: 2017-09-15 01:01:13 from Shqipëria 113

Detajet e reklamës

Golf 4 1.9 tdi (di) te kuqe.131 kw.makina ka 7 marshe 6+1R.versioni me ekonomik dhe i shpejte i golfit.5 litra per 100 km(me prove).siguracioi 1 muaj ka qe esht bere.vaj,filtra,kiti rripit motorit,turbine,ferrota swag,amortizatoret para te sapovendosura te reja ne kuti.sherbim total(1000€)sapombushur me gaz klima.goma 70%.ngrohje tek sedilet.shum e paster si makin.asnje te gervishur.mundsi nderrimi.
Çmimi:

3 100 EUR   3 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Kavajë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt